• 1,000 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo
  • Ürünlerimiz Tamamen Pik Demir Dökümdür
  • Tüm kategorilerde %20 indirim uygulanmıştır

Asırlar süren tarihin keyfini bahçenizde çıkaracaksınız!

Osmanlı Türkleri, kuruluş öncesi yüzyıllardan beri birlikte getirdikleri Arap ve Pers İslam kültürlerinin geleneklerinden ve dillerinden büyük ölçüde etkilenmişlerdi. Anadolu'ya yerleştikten sonra başta Yunan, Ermeni ve Yahudi olmak üzere yerli halkların kültürleriyle bir ölçüde kaynaştılar. Böylece eklektik tarzda bir Osmanlı kültürü ortaya çıktı. Özellikle İmparatorluk haline geldikten sonra diğer kültürlerle değişim süreklilik kazandı.

Osmanlının asırlar süren varoluşunda, bir çok sanat keşfedilmiştir. Özellikle inşaat alanındaki bilginlerin varlığı, yine bu alanda dekoratif değişiklikleri beraberinde getirmiştir.

Osmanlı mustlukları, özellikler meydan ve camilerde bulunan çeşmelerde halkın beğenisine sunulmuş ve halk tarafından da fazlaca ilgi görmüştür. Günümüzde mirasın zenginlerini yaşattığımız bir çok eser ilk gün gibi yerini almaktadır.

Osmanlı musluklu çeşmeler, tarihe ilgi duyan, tarihi özünde hisseden Türk toplumunun vazgeçilmezidir. Her ne kadar bir topluma özdeşleştirmiş gibi olsa da aslında bir çok turistlerinde ilham ve ilgi kaynağı olmaktadır.

Bahçe çeşmesi ürünlerimizde tarihin derinliklerini dekorasyonunuza katıyor, tüm ürünlerimizde özel işçilikli Osmanlı musluklu çeşmeleri siz değerli müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Fırsatları Yakala!

Kampanyalardan ve yeniliklerden haberdar olmak ister misiniz?

Bahçe Çeşmesi

Sizinle büyüyoruz

890

+ Mutlu Müşteri

81

+ Dağıtım Alanı

35

+ Yıl Sektör Tecrübesi

48

+ Farklı Stok

Bahçe Çeşmesi

Bizi seçmek için nedeniniz var!

Uygun Fiyat

Fabrikadan halka satış yapıyoruz. Direkt olarak ürünü son kullanıcıya aktardığımız için ek maliyetlerin oluşumunu ortadan kaldırıyor ve uygun fiyat garantisi sunuyoruz.

Sorunsuz Kurulum

Üretimlerimizi kullanıcı endeksli olasılıkları hesaplayarak gerçekleştiriyoruz. Yaşanabilecek zorlukları, eksik parça gönderim ve kırılma riskini ortadan kaldırıyoruz

Dayanıklı Malzeme

Üretim esnasında ham maddemize asla ek bir karışım (alüminyum, ince metal vb.) eklemiyoruz. Çok uzun yıllar boyunca sağlam kalacak, bozulma ve yıpranma olmayacak şekilde imal ediyoruz.