Alışveriş Sepetiniz

Kapat
Sipariş Takip

Pik Döküm Bahçe Duvar Çeşmesi 512s
Kargo ve Osmanlı Musluk Hediye

Pik Döküm Bahçe Duvar Çeşmesi 512s Kargo ve Osmanlı Musluk Hediye

Yükseklik: 85CM
Genişlik: 32CM
Ağırlık: 30kg
Fiyat: 1.250 TL

Pik Demir Döküm Bahçe Çeşmesi (Alüminyum Değildir)

Bahçe Çeşmesi modellerinin çoğunlukla bahçeli evlerde yaşayan aileler, müstakil ofisler, düğün, tören, etkinlik, restaurant gibi çok amaçlı mekanlarda bahçe dekorasyonu amaçlı kullanılması bilinen bir gerçek. Modern ortamlar yaratmak, farklılık kazandırmak ve ihtişamı gözler önüne sermek için kullanılan bu yöntemde en lüks ve gösterişli ürünün bahçe çeşmesi olduğunu söylemek mümkündür.

1700 derece demir pik hammadesinin eritilmesi ve kalıplama hattımızda hazırladığımız kalıplara dökümü yapılmaktadır. 1000 yılı aşkın dayanıklılık sağlar.

Oksitlenme, Eğilme, Bozulma, Çatlama ve Kırılmaya Son derece dayanıklıdır. Demir dökümü, alüminyum Dökümden ayıran avantajları daha ağır, daha sağlam ve alüminyum dökümlerdeki gibi eğilme, bozulma, oksitlenme ve dayanıklılık problemi olmaz. Ağırlığı ve sağlamlığından kaynaklı daha oturaklı bir yapısı vardır.

Son yılların modern ortamları içerisinde üretimi yapılan çeşitli çeşme modellerinin teknolojik gelişmelerle birlikte inanılmaz boyutlara erişmiştir.

Bahçe çeşmesi, yer çeşmesi ve duvar çeşmesi gruplarında sıra dışı tasarımlara sahip ürünler arasında yer alan %100 pik döküm tekniği ile ortaya çıkarılmış modern ürünlerden birtanesi. Elektrostatik boya ile özel işçilik barındıran bu bahçe çeşmesi ile herkesin gözü üzerinizde olacak.

Görsel anlamda nostaljik dönemleri hatırlatan ve asil bir görüntü taşıyan bahçe çeşmesinin üzerinde işleme renkleri ile desenleri eşsiz bir ahenkle kombinlenmiş. Ürünü temin ederken beraberinde iç donanım bağlantılarını da alacaksınız. Tamamen kullanıma hazır olarak teslimatı yapılan ürünü temin ettikten sonra yapmanız gereken tek şey; monte etmek. Üstelik tüm ekipmanlar ücretsiz olarak tarafınıza gönderilecektir.

Ailenizle, sevdiklerinizle birlikte vakit geçirdiğiniz bahçelerinize özen gösterenlerdenseniz; bahçenizin güzelliğini taçlandıracak bir ürünle karşı karşıya olduğunuzu bilmelisiniz. 1.sınıf kaliteye sahip döküm malzemelerinden elde edilmiş olan bahçe çeşmesinin yıllar boyu kullanılabilecek sağlamlığa sahip olduğundan hiç şüpheniz olmasın!

Duruşundaki asillik ve kalite eminiz ki sizlere çok yakışacak. Çok özel bir işçiliğe sahip olan bu çeşme modelini bahçenize monte ettirdiğinizde ortam atmosferinin gerçekten güzel boyutlara eriştiğini göreceksiniz.

Tüm ihtişamı ve görkemi ile bahçenizde her akşam sizleri karşılayacak olan çeşmenin su ihtiyacını da net bir şekilde karşılaması bahçe ortamlarının olmazsa olmazları arasında yer almasına neden olmuştur.

Bu ürünü beğendiniz mi?

Müşteri Yorumları

Bu ürünü denediniz mi? Siz ne düşünüyorsunuz?