Alışveriş Sepetiniz

Kapat
Sipariş Takip

Bahçe Çeşmesi Sizin için Çalışıyor!

2000 yılından günümüze kadar, Bahçe çeşmesi, yer çeşmesi ve duvar çeşmesi firmaları arasında kaliteli hizmetiyle müşterilerinin haklı beğenisini kazanan Yamanlar Metal A.Ş, bahçe çeşmesi sektörünün önde gelen firmalarından biri olarak Konya'da bahçe, duvar ve yer çeşmesi hizmetine devam etmektedir.

Bahçe çeşmesi, kaliteyi, dürüstlüğü ve güleryüzü kendine ilke edinmiş, Duvar çeşmesi, yer çeşmesi, osmanlı çeşmesi, dekoratif çeşme ve pik döküm bahçe çeşmesi gibi alanlarda Bahçe Çeşmesi.com adı altında hizmet sonrası da saygıdeğer müşterilerinin görüş ve önerilerine her zaman değer vermiştir.

Bahçe Çeşmesi hizmet yarışının giderek büyüdüğü zamanımızda değişen tek şeyin teknoloji olduğunu bilerek, müşterilerine en iyi hizmeti vermek adına yeni bir yapılanmaya girerek, bahçe çeşmesi, yer çeşmesi ve duvar çeşmesi ağırlıklı olarak çağımızın nimetlerinden faydalanması adına internet üzerinden de müşterilerine ulaşmaya karar vermiştir.

Bahçe çeşmesi olarak bizi yalnız bırakmayan ve bize güvenen her müşterimize sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz.

Misyonumuz

Bahçe çeşmesi olarak misyonumuz; hedef, ilke ve stratejileri doğrultusunda: "Kalite tecrübe ile sabittir" sloganıyla birinci sınıf dekoratif çeşme hizmeti vermek, bahçe dekorasyonu müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini ön planda tutmak, Konya başta olmak üzere tüm Türkiye bahçe çeşmesi mağazalarımızı, çağdaş teknolojilerin gelişmiş pik döküm bahçe çeşmesi sistemleriyle donatmak, toplum yaşamını kolaylaştıracak yeniliklere imza atmaktır.

Vizyonumuz

Bahçe çeşmesi, değişen ve gelişen dünya koşulları içerisinde, geleceğe yönelik bir anlayışla Bahçe dekorasyon sektöründe liderliğini koruyarak ismine değer verilen bir marka olacaktır.

Pik Döküm Üretimi

Bahçe Çeşmesi

Bu Türkiye'nin tek pik demir döküm bahçe çeşme üreticisiyiz. 2000 metrekare fabrika üretim alanımız ve yüksek teknoloji makinelerimizle siz değerli müşterilerimize 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermekteyiz. Since 1987
Her daim sizinle.

İletişim